KONST / Litografier / Färglitografi 11809509
nr 1180 9509
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Trumpetaren". Signerad, numrerad 138/260, bladets mått: 11x10 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:20:21
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin